Oddział przedszkolny

Szkoła Podstawowa

Gimnazjum

PRACA Z INSTA.LINGIEM ŁATWYM E-LEARNINGIEM

Sposób na słówka z angielskiego i niemieckiego

W roku szkolnym 2015/16 wybrane klasy i grupy naszego gimnazjum zostały zgłoszone przez nauczycielki języków angielskiego i niemieckiego do programu Insta.Ling. Dzięki tej platformie można uczyć się języków obcych, w szczególności nowych słówek, w  atrakcyjny sposób. Program Insta.Ling wdraża przede wszystkim do systematyczności, co jest niezbędnym warunkiem w skutecznej nauce język ów obcych, ale uczy też tak, jak lubicie!

Słyszycie, widzicie, piszecie, powtarzacie! Z komputerem, tabletem bądź też telefonem! Krótko! Wystarczy pięć minut dziennie, ale codziennie! Jak osiągnąć sukces i zostać poliglotą? Nic prostszego! Liczą się chęci! Wejdź na stronę www.instaling.pl i przekonaj się Uczniu, Rodzicu sam. Naprawdę warto.

W kolejnym roku szkolnym pragniemy włączyć więcej grup w ten prosty, a skuteczny sposób na naukę z satysfakcją. Jak to działa? Kilkoma spostrzeżeniami dzielą się z Wami koleżanki z klasy I.

Moim zdaniem program Insta.Ling jest dobry do nauki słówek. Po dwóch, trzech sesjach bez problemu można zapamiętać wszystkie słówka. Zamierzam z niego dalej korzystać.

Natalka

Uważam, że Insta.Ling jest po prostu wyśmienitą pomocą w nauce języków obcych. Uczy systematyczności.

Kamila

Myślę, że warto uczyć się na Insta.Lingu, bo poznając nowe, przydatne słowa  nie tracę na ich naukę dużo czasu – jedna sesja nie trwa więcej niż 4-5 min. Poza tym codziennie mogę się przekonać, czego nauczyłam się już wcześniej. Ponadto Insta.Ling sprawdza co do jednej literki poprawność wyrazów, nawet „umlauty”. Myślę, że to przydatna funkcja.

Gabrysia

instaling logo male

 

instaling logo male

189 baner