Oddział przedszkolny

Szkoła Podstawowa

Gimnazjum

Nasi uczniowie laureatami Powiatowego Konkursu Literacko - Plastycznego

27 listopada 2017 uczniowie naszej szkoły odebrali nagrody w III Powiatowym Konkursie Literacko-Plastycznym „Ja, mój kraj, moja mała Ojczyzna”.

Uroczystą galę, która odbyła się w Muzeum Armii Krajowej zaszczycili swą obecnością m.in. starosta powiatu krakowskiego - p. Wojciech Pałka, wiceprzewodniczący Rady Powiatu – p. Marek Piekara, przedstawiciele Zespołu Jurajskich Parków Krajobrazowych, przedstawiciel Muzeum AK. W kategorii klas młodszych I miejsce zajęła Marysia Sikora (kl. II), II miejsce Szymon Koźbiał (kl. II), III miejsce Julia Miś (kl. II). Nagrodę za II miejsce w kategorii klas starszych otrzymała Kornelia Miś z kl. VII. Nasza szkoła otrzymała też Nagrodę Specjalną – Puchar za największą ilość nagrodzonych prac. Fundacja Sapere et Gaudere wydała prace uczniów w postaci tomiku „Ja, mój kraj, moja ojczyzna – Na ludowo”. Po zakończeniu uroczystości zwiedzaliśmy Muzeum Armii Krajowej.
Serdecznie gratulujemy Uczniom pierwszej publikacji!

                                                                                               Elżbieta Bator

instaling logo male

189 baner