Mistrzostwa szkoły w szachach

W dniu 08.11.2017 w naszej szkole odbyły się mistrzostwa szachowe.

Do turnieju zgłosiło się 45 uczniów, którzy zostali podzieleni na 2 kategorie wiekowe: młodsi z klas I – V i starsi z klas VII +I, II klasa gimnazjalna. Turniej został profesjonalnie przeprowadzony przez urzędnika Gminy Liszki – Pana Janusza Jakubaszka, któremu w imieniu Pani Dyrektor, swoim i uczniów jeszcze raz bardzo dziękuję.
W kategorii młodszej mistrzem szkoły został Tytus Kłosiński, drugie miejsce zajął Dawid Baster, trzecie Kacper Buczek. Godnym podkreślenia jest fakt, że Tytus ma dopiero 7 lat i z ciekawością będziemy obserwować dalsze postępy w jego grze.
W kategorii klas starszych mistrzem szkoły został Adrian Stefaniuk, drugie miejsce zajął Jarosław Maciusik, trzecie – Filip Galos.
Mistrzostwa szkoły wyłoniły reprezentacje na zawody szczebla powiatowego w szachach drużynowych, które odbyły się 13.11.2017 w Skawinie. Skład reprezentacji: