CO WARTO WIEDZIEĆ

O czym warto wiedzieć, by nie przegapić tego, co warto zobaczyć :-) O czym warto wiedzieć, by być świadomym odbiorcą kultury, by mieć po prostu orientację w tematach, o których inni często mówią, o których słyszy się w radiu lub telewizji. Tu znajdziesz propozycje, sugestie, komentarze... Stronę www.karnet.krakow.pl już znasz, ale na wszelki wypadek.... gdybyś pominął zakładkę Warto zobaczyćJ proponuję jeszcze jedną stronę: http://krakow.zaprasza.eu/ Zajrzyj na przykład do zakładki Dni bezpłatne w muzeach. Może akurat w jakiś pochmurny, deszczowy dzień nie będziesz miał na niego pomysłu? Tam znajdziesz! Kraków kusi atrakcjami kultury: o każdej porze roku, w każdy dzień tygodnia i o każdej porze dnia.

Renata Galos

 

ŚWIĘTO KINA 10-11 XII 2016

W najbliższy weekend  obchodzimy Święto Kina. Jest to ogólnopolska akcja, mająca na celu promocję kinematografii. Z tej okazji we wszystkich kinach biorących udział w wydarzeniu bilety na każdy seans kosztują jedynie 12 zł.

Czytaj dalej

WIELKI TEST WIEDZY O SIENKIEWICZU

Mijający rok 2016 jest rokiem Henryka Sienkiewicza. W związku z tym TVP postanowiła uczcić to i zorganizować kolejny "wielki test" - tym razem, by sprawdzić wiedzę o tym znanym polskim pisarzu. Test wiedzy o Henryku Sienkiewiczu w TVP już w poniedziałek 7 listopada na antenie Jedynki. Początek wydarzenia o godzinie 20.30. Prowadzącą będzie tradycyjnie Paulina Chylewska.

Czytaj dalej

DLA MIŁOŚNIKÓW KSIĄŻEK

27 października rozpoczynają się w Krakowie 20 Międzynarodowe Targi Książki. To okazja, by spotkać autorów ulubionch książek  oraz dowiedzieć się, co nowego pojawiło się w księgarniach.

Czytaj dalej

instaling logo male

189 baner