Projekty klas II

Grupy projektowe

rok szkolny 2016/2017

 

Lp.

Imię i nazwisko

Temat projektu

1.

p. Seweryn

1. „Tajlandia”:

- Dominika Suchan             - Julia Tarnowska                              -Katarzyna Bialik               - Amelia Gaj                              

2.

p. Kleśta

  1. „Sport”

    Paweł Soja                         - Wiktoria Sternal

    Kamil Zajger                     -  Patryk Czechowski

3.

p. Chochół

1. „Idealna rodzina”

    Gabriela Rzewuska            - Natalia Meus

    Natalia Kozień                   - Małgorzata Dziuba

    Gabriela Puchała

2. „Gry i zabawy z fizyką”

    Michał Strumiński           - Daniel Pawłowicz

    Bartosz Włodarski           - Kamil Idzik

    Jakub Soja

4.

p. Matwijko

1. „Wykorzystanie ciekłego azotu do konserwacji

         żywności”

    Oliwia Kuźma                     - Martyna Świdzińska

    Weronika Kopeć                 - Marcelina Mrozowicz

2. „Historia pożarnictwa, współczesne ratownictwo”

    Konrad Kowal                            - Konrad Płatek

    Grzegorz Szewczyk        

5.

p. Płonka

1. „Japonia”

    Kamila Prorok                         - Gabriela Zajgier

    Oliwia Jaskowska                    - Zuzanna Kwoka      

    Oliwia Szostek

6.

p. Szostak

1. „Flying over the borders”

- Aleksandra Woźniak                     - Sylwia Przyborowska

-Julia Mielczarek                             - Andżelika Mucha      

-Joanna Bialowąs

7.

p. Galos

1. „ Brazylia”

- Małgorzata Bentkowska             - Kaja Żarska              

-Dominika Kaczor                        - Kamil Nęcek                 -PiotrKopeć                                                                                                

8.

p. Kamecka

1. „ Retro”

- Marcin Maciusik                          - Patryk Pawłowski      

- Dawid Rajzer                               - Adrian Stefaniuk

9.

p. Karcz

1. „ Życie w wodzie”

- Maksymilian Sternal                   - Filip Kopeć                

- Tadeusz Kamiński

10.

p. Fijałkowski

1. „ Bitwa pod Grunwaldem”

- Kamil Górka                                     - Olaf Kozak              

- Michał Marchewczyk                       - Hubert Czuchra      

- Michał Wąsik

11.

p. Dworaczek

1. ,,Ciecz nieniutonowska”

- Grzegorz Urbańczyk                       - Paweł Sowa          

- Jakub Wójcik                                  - Jarosław Maciusik

instaling logo male

189 baner