Oddział przedszkolny

Szkoła Podstawowa

Gimnazjum

Konkursy szkolne

KONKURSY SZKOLNE  2016/2017

LP. NAZWA KONKURSU TERMIN NAUCZYCIEL
1. Konkurs matematyczny „Władca Liczb” X-III K.Kamińska, I.Chochół
2. „Czytamy dzieła Henryka Sienkiewicza” 15 XI R.Galos, J.Sroka
3. „Zakładka do ulubionej książki” X-I R.Galos, J.Sroka
4. „Złote Pióro – Najlepszy Recenzent” X-V R.Galos, J.Sroka
5. Chemik roku X-V A.Matwijko
6. Konkurs ratowniczy V A.Matwijko
7. Jesień w przyrodzie (konkurs fotograficzny) X A.Matwijko
8. Biolog roku X-V A.Matwijko
9. Wiosna w przyrodzie (konkurs fotograficzny) IV A.Matwijko
10. Konkurs geograficzny „Poznaj Europę” II-IV E.Bator
11. Mistrz genetyki V-VI A.Kamecka
12. Szkolny konkurs o patronie cz. I i cz. II XI, V A.Kamecka
13. Najstaranniejszy zeszyt do j. polskiego do I, do VI J.Karcz, M.Kołodziejczyk, J.Sroka
14. Turniej wiedzy o H. Sienkiewiczu XI J.Karcz, M.Kołodziejczyk, J.Sroka
15. Konkurs recytatorski XI J.Karcz, M.Kołodziejczyk, J.Sroka
16. Corrida ortograficzna I J.Karcz, M.Kołodziejczyk, J.Sroka
17. Konkurs pięknego czytania I,II J.Karcz, M.Kołodziejczyk, J.Sroka
18. Konkurs poetycki III J.Karcz, M.Kołodziejczyk,
19. Gra terenowa ŚLADAMI JP II V J.Karcz, M.Kołodziejczyk,
20. Turniej „Żywe Szachy” Liszki vs Mników VI J.Karcz, M.Kołodziejczyk,
21. Konkursy mitologiczne (szkolny i wojewódzki) X, II J.Karcz, M.Kołodziejczyk,
22. π – konkurs (związany z Dniem Liczby π) III K.Kamińska, I.Chochół
23. Mistrz sprawnego liczenia V K.Kamińska, I.Chochół
24. Zrób sobie bryłkę VI K.Kamińska, I.Chochół
25. Piłka nożna - chłopcy IX K. Seweryn, J.Kleśta
26. Piłka koszowa - dziewczęta X K. Seweryn, J.Kleśta
27. Piłka koszowa - chłopcy XI K. Seweryn, J.Kleśta
28. Tenis stołowy XII K. Seweryn, J.Kleśta
29. Piłka siatkowa – 4-os. Dziewczęta I K. Seweryn, J.Kleśta
30. Piłka siatkowa – 4-os. Chłopcy II K. Seweryn, J.Kleśta
31. Piłka nożna V K. Seweryn, J.Kleśta
32. Piłka siatkowa 6- os. IV K. Seweryn, J.Kleśta
33. Konkurs wiedzy o krajach anglo- i niemieckojęzycznych I I.Strumińska-Babula, D.Szostak
34. Multimedialna kartka świąteczna XII I.Chochół, A.Płonka
35. Ozdoba świąteczna – Boże Narodzenie XII A.Płonka
36. Wesoła Wilekanoc – praca multimedialna IV I.Chochół, A.Płonka
37. Quiz/Gra mulitimedialna „Witaj Maj, 3 Maj” V I.Chochół, A.Płonka
38. Konkurs na najpiękniejszą pisankę IV A.Płonka

instaling logo male

189 baner