PODSUMOWANIE PIĄTKOWEJ AKCJI „WYŚLIJ SZASZŁYKI DO AFRYKI”

8 marca stał się w naszej szkole znakomitym pretekstem nie tylko do przypisanego na ten dzień świętowania Dnia Kobiet, ale połączenia go i z promocją zdrowia, i, co najważniejsze – zorganizowaniem kolejnej edycji kiermaszu z przeznaczeniem dochodu na potrzebujące dzieci w Afryce. Dzięki Wam wszystkim – klasie V, która przygotowała góry szaszłyków owocowych i dzbany koktajli, a także tym, którzy z takim zainteresowaniem oblegaliście stoisko, zebraliśmy aż 530 złotych.

 

Przygotowania trwały już od bladego świtu, bo zadbaliśmy o to, aby wszystko było świeże. Na medal spisali się i rodzice, i uczniowie i niezastąpione Panie Karolinka i Sabinka, które z zapałem pomagały w pracach przed, w trakcie i po całej już akcji.

Mamy nadzieję, że każdy mógł pokosztować smakowitości i odświeżyć się soczystością owoców, a także że każda pani i dziewczynka poczuła się w ten dzień wyjątkowa, jedyna i doceniona. Najistotniejsze jest jednak to, że dzięki Waszemu zainteresowaniu i zaangażowaniu staliście się częścią, ogniwem wielkiego łańcucha, na końcu którego jest dobro wyświadczone konkretnym ludziom.

Dziękujemy i zapraszamy na następną edycję – wymyślimy na pewno coś pysznego.