Projekty klas II

Grupy projektowe

rok szkolny 2016/2017

 

Lp.

Imię i nazwisko

Temat projektu

1.

p. Seweryn

1. „Tajlandia”:

– Dominika Suchan             – Julia Tarnowska                              -Katarzyna Bialik               – Amelia Gaj                              

2.

p. Kleśta

  1. „Sport”

    Paweł Soja                         – Wiktoria Sternal

    Kamil Zajger                     –  Patryk Czechowski

3.

p. Chochół

1. „Idealna rodzina”

    Gabriela Rzewuska            – Natalia Meus

    Natalia Kozień                   – Małgorzata Dziuba

    Gabriela Puchała

2. „Gry i zabawy z fizyką”

    Michał Strumiński           – Daniel Pawłowicz

    Bartosz Włodarski           – Kamil Idzik

    Jakub Soja

4.

p. Matwijko

1. „Wykorzystanie ciekłego azotu do konserwacji

         żywności”

    Oliwia Kuźma                     – Martyna Świdzińska

    Weronika Kopeć                 – Marcelina Mrozowicz

2. „Historia pożarnictwa, współczesne ratownictwo”

    Konrad Kowal                            – Konrad Płatek

    Grzegorz Szewczyk        

5.

p. Płonka

1. „Japonia”

    Kamila Prorok                         – Gabriela Zajgier

    Oliwia Jaskowska                    – Zuzanna Kwoka      

    Oliwia Szostek

6.

p. Szostak

1. „Flying over the borders”

– Aleksandra Woźniak                     – Sylwia Przyborowska

-Julia Mielczarek                             – Andżelika Mucha      

-Joanna Bialowąs

7.

p. Galos

1. „ Brazylia”

– Małgorzata Bentkowska             – Kaja Żarska              

-Dominika Kaczor                        – Kamil Nęcek                 -PiotrKopeć                                                                                                

8.

p. Kamecka

1. „ Retro”

– Marcin Maciusik                          – Patryk Pawłowski      

– Dawid Rajzer                               – Adrian Stefaniuk

9.

p. Karcz

1. „ Życie w wodzie”

Maksymilian Sternal                   – Filip Kopeć                

– Tadeusz Kamiński

10.

p. Fijałkowski

1. „ Bitwa pod Grunwaldem”

– Kamil Górka                                     – Olaf Kozak              

– Michał Marchewczyk                       – Hubert Czuchra      

– Michał Wąsik

11.

p. Dworaczek

1. ,,Ciecz nieniutonowska”

Grzegorz Urbańczyk                       – Paweł Sowa          

– Jakub Wójcik                                  – Jarosław Maciusik