Kolejny sukces odniosła szkolna drużyna dziewcząt, która w mistrzostwach gminy Liszki w siatkówce 4 osobowej Igrzysk Dzieci( klasy IV-VI) zdobyła tytuł mistrza gminy. Gratulacje za osiągnięty sukces, zaprezentowany poziom sportowy i postawę fair play. Janusz Kleśta