Kartki wielkanocne

– przedświąteczna akcja dobroczynna
Choć za oknem nieco śniegu, to Wielkanoc stoi w progu, stoi, przygląda się zmianom, jakie zaszły w ludziach w okresie Wielkiego Postu i czeka na dobre czyny – dajemy sposobność, by radością Świąt Wielkiej Nocy podzielić się z rodziną, bliskimi, przyjaciółmi, a może też tymi, którzy by się tego nie spodziewali? Tydzień poprzedzający WIELKI TYDZIEŃ to najlepszy czas na zakup świątecznych kartek i życzenia .

Od poniedziałku do piątku( 04.04. – 08.04.) odbędzie się w naszej szkole sprzedaż kartek dobroczynnych dla FUNDACJI SURSUM CORDA – w górę serca.
Kupując kartkę w cenie 3 złotych wyślesz w świat cząstkę dobra i optymizmu. Dochód z kampanii charytatywnej ŚWIĄTECZNE KARTKI DOBROCZYNNE zostanie zainwestowany w pomoc Uchodźcom , zasilając Fundusz Wsparcia Dzieci Uchodźców z Ukrainy, prowadzony właśnie przez Stowarzyszenia Sursum Corda. Przedstawiciele SU zaglądną z koszyczkiem do każdej klasy, zachęcając Was do wyboru i kupna jednaj z pięknych kartek świątecznych. Kup, napisz życzenia, wyślij – sprawisz co najmniej podwójną radość. Nie pozwól wyprzeć esemesom, memom, kopiowanym zdjęciom z poleceniem <prześlij dalej> pięknej tradycji pisania życzeń! Włącz się da akcji W GÓRĘ SERCA! POMOC MA MOC!

Szkolny Klub Wolontariatu