Drodzy Uczniowie!
Zachęcamy do wzięcia udziału w gminnym konkursie plastyczno-polonistycznym „Komiks – moja lektura. Legendy polskie – edycja 2026”. To wspaniała szansa nie tylko do zapoznania się z pięknymi i wartościowymi tekstami literackimi ( stosunkowo niewielkiej objętości:), ale również do wykazania się umiejętnościami plastycznymi i redakcyjnymi. Konkurs skierowany jest do uczniów klas IV – VIII. O wsparcie, sugestie i podpowiedzi możecie prosić nauczycieli polonistów i nauczyciela plastyki, wyboru legend możecie dokonać w bibliotece szkolnej. Regulamin w załączniku. Zachęcamy, dla wyróżniających się prac przewidziane także oceny z przedmiotu.
Nauczyciele języka polskiego i plastyki
REGULAMIN KONKURSU