Mnikowski „Talent Show” 2024

Niespełna dwa lata, nasz Samorząd Uczniowski planował projekt mający na celu pokazanie pasji i talentów kolegów i koleżanek z naszej szkoły. Wreszcie nadszedł ten dzień, 18 czerwca, kiedy to zeszłoroczny i obecny SU połączyły siły i sfinalizowały to wielkie święto 🙂 Nasza młodzież zaplanowała wszystko, od projektu graficznego plakatów, dyplomów, sposobu zgłoszeń, po organizację i reżyserię całego przedsięwzięcia.
Poprzedzający miesiąc, każdy miał szansę wrzucić zgłoszenie do „złotej skrzynki” i podzielić się z całą społecznością szkolną swoją pasją, tym co kocha, tym co go cieszy.
Zgłoszenia z klas I-VIII zaowocowały różnorodnymi pokazami i występami: akrobatyka, szarfy, siatkówka, gra na gitarach klasycznej i akustycznej, ostre dźwięki perkusji, akordeon, malarstwo, śpiew, fotografika, plastelinowe formy przestrzenne i papierowe wycinanki, fotografika, a nawet hodowla pająków, żółwi i innych zainteresowały i zachwyciły widownię. Powstał także teatr, gdzie młodzi aktorzy stworzyli scenariusz komediowy parodiując znany utwór „Balladyna”, tym samym bawiąc literaturą nawet najmłodszych.
Było to wielkie święto radości i kreatywności, zakończone integracyjnymi zabawami tanecznymi i wybuchem złotych confetti.
W każdym z nas kryje się skarb, który tylko trzeba odkryć. My chcemy odkrywać i nawzajem się inspirować 🙂

Do zobaczenia za rok, chcielibyśmy, by TALENT SHOW stał się tradycją naszej szkoły, by każdy wiedział,
że jest WIELKIM SKARBEM <3

Samorząd Uczniowski
z opiekunem
J. Majka