Możliwości próbnych egzaminów ósmoklasisty

Pragniemy zwrócić się do Państwa z kolejnym apelem, mającym na celu przypomnienie informacji dotyczącej próbnych egzaminów ósmoklasisty z języka polskiego oraz matematyki.
Uprzedzamy jednocześnie, że to ostatnia szansa na skorzystanie z tej wyjątkowej możliwości.

Chcielibyśmy podkreślić, że Dyktanda.pl i Mathematics.live wciąż oferują wszystkim uczniom ósmej klasy możliwość udziału w bezpłatnych próbnych egzaminach ósmoklasisty!

Zwracamy uwagę, że egzaminy ósmoklasisty mają swój początek już 23 maja.
To ostatnia chwila, aby skorzystać z naszych próbnych arkuszy i zweryfikować swoje umiejętności przed tym doniosłym wydarzeniem. Dla Was udostępniamy 34 arkusze z języka polskiego i matematyki, które zostały przygotowane wspólnie z doświadczonymi egzaminatorami.

Próbne egzaminy ósmoklasisty zawierają różnorodne typy pytań, w tym otwarte i zamknięte, co umożliwia pełne przygotowanie uczniów do rzeczywistego egzaminu. Szczegółowe informacje na temat próbnego egzaminu ósmoklasisty są dostępne na naszej stronie internetowej:—->>

Przez udział w próbnych egzaminach możecie zyskać pewność siebie i zredukować stres związany z przystąpieniem do prawdziwego egzaminu. Zdecydowanie polecamy wykorzystać tę okazję!

Z troską o Wasze sukcesy,
Zespół Dyktanda.pl i Mathematics.live